Mirë se vini në Nanjing Yantu Car Accessory Co, Ltd
vakum pastrues
banner02
dixhital portativ pa tel
tu
yan
01
02
1
 • 8000PA
  270 °
  stilit mini
 • Dizajn i hollë
  Modeli pa tel i
  lehtë për tu ruajtur
 • Wireless Design
  Home Car Usage
2
 • Wireless DesignInflating For Tyres ContinuouslyStandby 365 Dyas
 • Seperated Battery

  Seperated Battery

  Pretty Wonderful Design Seperated Battery , Replace easily 30s fast inflation
 • Wireless dual cylinderfull charging-30s air supply
 • FFF

  VM2

  15000PA
  Easy To Clean
 • FFF

  Exquisite Design
  Wireless Model
 • FFF

  Dizajni pa tela që
  Home & Car Usage
 • FFF

  Dizajni pa tela që
  Home & Car Usage
rreth (1)

Yantu Car Accessories Co, Ltd,  u themelua në vitin 2011, dhe është e specializuar në projektimin, prodhimin dhe shitjen e ndërmarrjeve të ndryshme të aksesorëve të makinave. Ka një ekip prej mbi 300 punonjësve. Kompania jonë ka fituar një reputacion të mirë në të gjithë botën

 

Krijoni produkte kryesore automobilistike për adhuruesit e automjeteve

 

Detyra jonë është e thjeshtë

për t'ju ndihmuar të vozitni në mënyrë të sigurt. Zgjidhni produktet më të mira për ju dhe makinën tuaj

 

Ekipi ynë

Ekipi profesional R & D, 10 vjet hulumtim dhe rritje, studim i thelluar i qindra prodhuesve për të siguruar produktet më të fundit më të shitur dhe studim të thelluar të detajeve, kështu që ju nuk duhet ta bëni këtë

 

Vizioni dhe misioni ynë

të jetë marka e parë e zgjedhjes për pronarët e makinave

We always insist on the principle of "Quality for Mutual Benefits and Win-Win to Manage the Company". We have won the trust and support from many customers by excellent services and high-quality products

6

Cilësia e produkteve tona është e garantuar

Të gjitha prodhimet tona i plotësojnë standardet CE, FCC.

Mëso më shumë
Pjesa 2
pjesë
4

Keni pyetje? Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar!

Ne kemi fituar besimin dhe mbështetjen e shumë klientëve me shërbimin dhe produktet tona të shkëlqyera.
Hetim tani