Добредојдовте на Нанџинг Yantu додаток за автомобили копродукции, Ltd
почиста вакуум
банер02
безжичен преносен дигитален
tu
yan
01
02
1
 • 8000PA
  270 °
  безжичен мини стил
 • Исклучителен дизајн
  Безжичен модел
  лесен за чување
 • Wireless Design
  Home Car Usage
2
 • Wireless DesignInflating For Tyres ContinuouslyStandby 365 Dyas
 • Seperated Battery

  Seperated Battery

  Pretty Wonderful Design Seperated Battery , Replace easily 30s fast inflation
 • Wireless dual cylinderfull charging-30s air supply
 • fff

  VM2

  15000PA
  Easy To Clean
 • fff

  Исклучителен дизајн
  безжичен модел
 • fff

  Безжичен дизајн што се
  Home & Car Usage
 • fff

  Безжичен дизајн што се
  Home & Car Usage
околу (1)

Yantu Car Accessories Co, Ltd  е основана во 2011 година, и е специјализирана за дизајнирање, производство и продажба на разни додатоци за автомобили. Нашата компанија има тим од над 300 вработени. Нашата компанија има стекнато добра репутација низ целиот свет

 

Создадете водечки автомобилски производи за loversубителите на автомобили

 

Нашата задача е едноставна

да ви помогне да возите безбедно. Изберете ги најдобрите производи за вас и вашиот автомобил

 

Нашиот тим

Професионален тим за истражување и развој, 10 години истражување и развој, длабинско проучување на стотици производители за да се обезбедат најновите производи со најпродавани производи и длабинско проучување на деталите, така да не мора да го сторите тоа

 

Нашата визија и мисија

да биде прв избор на марка за сопственици на автомобили

We always insist on the principle of "Quality for Mutual Benefits and Win-Win to Manage the Company". We have won the trust and support from many customers by excellent services and high-quality products

6

Квалитетот на нашите производи е загарантиран

Сите наши производи ги исполнуваат CE, FCC стандардите.

Научи повеќе
дел 2
дел
4

Имате прашања? Ние сме тука да ви помогнеме!

Ја освоивме довербата и поддршката на многу клиенти со нашата одлична услуга и производи.
Анкета сега